Medal na każdą okazję

Medal na zamówienie Gdynia

Szkolne konkursy, ogólnokrajowe olimpiady, zawody sportowe dla amatorów i profesjonalistów oraz okolicznościowe uroczystości czy tematyczne eventy – to tylko niektóre okazje, podczas których wykorzystywane są projektowane i produkowane przez nas medale okolicznościowe. Różnorodność wydarzeń, podczas których obecne są te elementy, sprawia, że nasza firma, jako producent starający się zaspokoić oczekiwania także tych najbardziej wymagających klientów, oferuje te przedmioty wykonane z różnych materiałów. Proponujemy medale odlewane i grawerowane, a także wykonane z pleksi lub drewna.

Nagroda za zwycięstwo

Medal okolicznościowy Race for The Cure

Wieloletnia tradycja mówi, że zwycięzcy na różnego rodzaju – nie tylko profesjonalnych, ale i amatorskich – zawodach sportowych, powinni zostać symbolicznie uhonorowani. Nasza firma od wielu lat produkuje medale sportowe, będące nie tylko nagrodą za wygrany turniej, ale także pamiątką na całe życie. Organizatorom zawodów sportowych najczęściej dostarczamy te elementy w kształcie okrągłym i z wykonanym odpowiednim grawerem, ale możemy także zaprojektować model w dowolnym, wskazanym przez klienta kształcie.

Okolicznościowa pamiątka

Medal BIEGUN

Medale okolicznościowe często są nieodzownym aspektem uroczystości czy eventów, podczas których wręcza się je wybranym osobom w podziękowaniu za zasługi. Kształt takiej pamiątki często odwołuje się do tematyki imprezy lub honorowanej osoby, dlatego klientom zapewniamy pełną dowolność kształtu przy składaniu zamówienia. Dodatkowo, wysyłane przez nas przedmioty możemy udekorować ozdobną wstążką i zapakować w eleganckie etui.