MEDALE OKOLICZNOŚCIOWE

Okolicznościowe medale na zamówienie to jedna z naszych specjalności, o czym przekonało się już wielu zadowolonych klientów którzy zdecydowali się nam zaufać. Cenne lata doświadczenia połączone z pasją pozwalają nam stworzyć wyjątkowe medale, sportowe i na każdą inną okazję.

Doświadcz naszej niesamowitej jakości, wyślij zapytanie lub skontaktuj się z nami – gwarantujemy że nie pożałujesz.

POLSKI PRODUCENT

Jesteśmy producentem medali okolicznościowych i sportowych, które będą ponadczasową pamiątką.

Możemy Państwu zaproponować medale odlewane i grawerowane, z pleksi i drewna. Medale mogą być rożnych wielkości i kształtów, ze wstążką lub zapakowane w estetyczne etui, galwanizowane i wykańczane według Państwa życzeń. Klient ma możliwość samemu zaprojektować medal lub zlecić go naszej firmie – przygotujemy profesjonalny projekt.

Medal sportowy

JAK

DZIAŁAMY

Produkcja medali wymaga od nas nowoczesnych rozwiązań, a oto niektóre z nich:

Projektowanie medali

Projektowanie 2D i 3D

Nasze projekty medali okolicznościowych wykonujemy w technologii 2D i 3D, w praktycznie wszystkich dostępnych na naszym rynku plikach CAD, CAM, Corel, Adobe – Klient przed uruchomieniem produkcji może obejrzeć swój produkt na ekranie monitora i ostatecznie go zatwierdzić lub wprowadzić poprawki bez ponoszenia dodatkowych kosztów.

Serca WOŚP

Laser

Dzięki technologii laserowej, produkujemy wyjątkowe wyroby z indywidualnym zdobieniem grawerem, dowolnym wzorem wybranym przez Klienta.

Proces zamawiania