KIM JESTEŚMY

Tworzymy firmę rodzinną od ponad 30 lat. Firma SPIN została powołana do życia w 1981 roku przez Marka Kiersztyna.

Początkowo zajmowaliśmy się produkcją i dystrybucją sztucznej biżuterii. Z czasem jednak ważnym działem naszej firmy stała się również produkcja medali okolicznościowych, okuć kaletniczych i statuetek.

Najlepszą reklamą jak również wizytówką naszej działalności jest ponad 30-letnie doświadczenie i to, że mamy zaszczyt produkować okucia dla renomowanych marek zarówno polskich jak i zagranicznych.

Producent medali

Wymogi rynku mobilizują nas do nieustannej poprawy jakości jak i wzbogacania naszej oferty.

Szanowny kliencie, nie będziemy zanudzać Cię, że jesteśmy najlepsi, najtańsi, ze mamy konkurencyjne ceny i najkrótsze terminy.

Możemy natomiast powiedzieć, ze znajdziesz u nas to czego długo szukałeś.

JAK PRACUJEMY

Możemy Państwu zaproponować wyroby we wszystkich kolorach i ich odcieniach dostępnych na naszym rynku – od najjaśniejszego do najciemniejszego – złoto, srebro, brąz – i wszystkie pokrycia starzone.

Korzystając z nowoczesnych rozwiązań jesteśmy w stanie wykonać bardzo zaawansowane wzory, a cenne doświadczenie nauczyło nas że nie ma rzeczy niemożliwych. Zarówno jeśli chodzi o produkcję medali, jak i statutek, breloków, klamer czy pinsów – skontaktuj się z nami, a z pewnością spełnimy Twoje oczekiwania.

Breloki na zamówienie

JAK
ZAMÓWIĆ?

Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie, biorąc pod uwagę różne potrzeby, pomysły i budżety przeznaczone na projekt. Poniżej znajduje się schemat przebiegu zamówienia:

Medal z wilkiem

POMYSŁ

Zaczynamy od pomysłu Klienta, a dla niezdecydowanych szukających czegoś wyjątkowego mamy własne propozycje.

Medale, statuetki, breloki, piny, klamry - weź czego potrzebujesz

BUDŻET

Z racji doświadczenia jesteśmy w stanie dopasować projekt do Państwa zasobów, proponując rozwiązania odpowiadające Państwa budżetowi.

PROJEKT

Na podstawie dostarczonego szkicu, zdjęcia lub tylko informacji ustnych przygotujemy dla Państwa wizualizacje gotowego wyrobu.

Grawerowanie klamry

MODEL

Po zaakceptowaniu wizualizacji – ustalamy kolory, ilości – i wykonujemy prototyp.

Produkcja statuetek

PRODUKCJA I DOSTAWA

Przy potwierdzaniu zamówienia prosimy o podanie oczekiwanego przez Państwa terminu realizacji, miejsca dostarczenia, osoby kontaktowej z Państwa strony a także danych do faktury.

Model medalu Red Bull

GOTOWY PRODUKT

Gotowe zamówienie dostarczamy w wyznaczonym terminie i na wskazane przez Państwo miejsce.